FAQs Complain Problems

सार्वजनिक खरीद / बोलपत्र सूचना

Supporting Documents Post date

Invitation for Sealed Quotations

PDF icon Invitation for Sealed Quotation.pdf Sunday, April 18, 2021 - 12:03

बोलपत्र स्वीकृति गर्ने आशयको सूचना

PDF icon बोलपत्र स्वीकृति गर्ने आशयको सूचना.pdf Wednesday, April 7, 2021 - 11:47

बोल-पत्र आह्वान सम्बन्धि सूचना ।

PDF icon Notice copy.pdf Friday, April 2, 2021 - 12:19

Invitation bids for the Jaldevi Simsar Park Nirman Tatha Samrakshan Works

PDF icon Invtation bids for the Jaldevi Simsar Park Nirman Tatha Samrakshan Works.pdf Friday, March 19, 2021 - 12:30

बोल-पत्र आह्वान सम्बन्धि सूचना ।

PDF icon Bid 001.pdf Friday, March 5, 2021 - 10:46

बोलपत्र स्वीकृति गर्ने आशयको सूचना

PDF icon बोलपत्र स्वीकृति गर्ने आशयको सूचना.pdf Tuesday, February 23, 2021 - 12:33

INVITAION FOR E-BIDS

PDF icon INVITATION FOR E-BIDS.pdf Monday, January 11, 2021 - 12:03

शिलबन्दी दरभाउ -पत्र सम्बन्धी सूचना

PDF icon शिलबन्दी दरभाउ -पत्र सम्बन्धी सूचना 001.pdf Monday, December 14, 2020 - 15:23

Invitation for sealed Quotation

PDF icon Invitation for sealed Quotation.pdf Sunday, December 6, 2020 - 12:27

पाख्रीबास नगरपालिका वडा नं. ४ स्थित साप्ताहिक शनिबारे हटियामा शुल्क संकलन गर्ने बारे शिलबन्दी दरभाउ पत्र सम्बन्धी सूचना

PDF icon शिलबन्दी दरभाउ पत्र सम्बन्धी सूचना.pdf Saturday, November 28, 2020 - 18:12

Pages