सूचना तथा समाचार

Supporting Documents Post date

सूचन समन्वय गर्ने बारे

PDF icon समन्वय गर्ने बारे 001.pdf Wednesday, April 1, 2020 - 16:05

सतर्कता सम्बन्धी सूचना

PDF icon satarkata.pdf Friday, March 6, 2020 - 13:18

सूचना

PDF icon suchana.pdf Thursday, March 5, 2020 - 16:39

Tender Notice

PDF icon Invitation for bids 001.pdf Wednesday, March 4, 2020 - 10:18

विषय विज्ञहरुको सूची प्रकाशन गरिएको बारे

PDF icon Notice.pdf Sunday, March 1, 2020 - 18:38

सूचना प्रबिधि अधिकृतको परिक्षा नतिजा प्रकाशित गरिएको बारे

PDF icon नतिजा 001.pdf Sunday, February 23, 2020 - 17:51

प्रारम्भिक योग्यताक्रम सूची प्रकाशित गरिएको बारे

PDF icon Notice 001.pdf Tuesday, February 18, 2020 - 18:44

करार सेवामा IT Officer (सूचना प्रविधि अधिकृत) पदपूर्ति सम्बन्धी सुचना

PDF icon Notice 001.pdf Monday, January 20, 2020 - 18:08

समुदायमा आधारित सहजकर्ता छनौटको नतिजा प्रकाशित गरिएको बारे

PDF icon नतिजा 001.pdf Sunday, January 12, 2020 - 18:34

नतिजा प्रकाशित गरिएको बारे

PDF icon 3.pdf Tuesday, January 7, 2020 - 17:12

Pages