सूचना तथा समाचार

Supporting Documents Post date

करार सेवामा अ.न.मी. भर्ना सम्बन्धी सूचना

PDF icon CCI11172019_0001.pdf Sunday, November 17, 2019 - 16:11

MIS Operator र फिल्ड सहायकको नतिजा सम्बन्धी सूचना

PDF icon नतिजा.pdf Thursday, November 14, 2019 - 11:57

पाख्रीबास नगरपालिका शिक्षा कार्यविधि, २०७६ (सुझावका लागि मात्र)

PDF icon पाख्रीबास नगरपालिका शिक्षा कार्यविधि २०७६ (Repaired).pdf Sunday, November 10, 2019 - 15:36

MIS Operator र फिल्ड सहायकको सीप परिक्षण र अन्तरवार्ता सम्बन्धी सूचना

PDF icon 011.pdf Sunday, November 3, 2019 - 11:08

लेखा परिक्षण सम्बन्धी सूचना

PDF icon लेखा परिक्षण सम्बन्धी सूचना.pdf Tuesday, October 1, 2019 - 17:05

ब्याक हु लोडर चालक आवश्यकता सम्बन्धी सूचना

PDF icon ब्याक हु लोडर सम्बन्धी सूचना.pdf Sunday, September 8, 2019 - 15:59

PAN मा दर्ता हुने सम्बन्धी सूचना

PDF icon PAN.pdf Tuesday, July 23, 2019 - 12:37

सूची दर्ता सम्बन्धी सार्वजनिक सूचना

PDF icon सूची दर्ता सम्बन्धी सूचना.pdf Monday, July 22, 2019 - 12:00

अन्तर्वार्ता र प्रयोगात्मक परीक्षा सम्बन्धी सूचना

PDF icon अन्तर्वार्ता र प्रयोगात्मक परिक्षा सम्बन्धि सूचना.pdf Thursday, June 27, 2019 - 12:00

NEGRP अन्तर्गत TPS तालिममा सहभागी छनौट गरी पठाई दिने बारे

PDF icon Scan2019-06-26_113054.pdf Wednesday, June 26, 2019 - 11:46

Pages